МЕТОД.БИРИКМЕЛЕР

          Т.Атаев  атындагы  орто  мектебинин усулдук  бирикмелери  тууралуу  маалымат:

   1)Так  илимдер  усулдук бирикмеси:

   1.Эшимканова Мыскал Чоргонбаевна            --математика  мугалими
   2.Исакова Шайыр Асанакуновна                   -- Физика  мугалими 
   3. Калчаева Асель Конокбаевна                     ---Математика    мугалими  
   4.Айтикеева Наргиза Акылбековна                 ---Информатика  мугалими 
   5.Турсунбаева Мооржан                                  ---Математика  мугалими
 

     2)Табигый  илимдер  усулдук бирикмеси:
     1.Керимова Айпери Жыргалбековна         ---- химия мугалими 
    2.Экембаева Бубумайрам Маметовна       ----химия,биология  мугалими
    3.Муратбекова Гульнура                         ----география  мугалими 
    4.Кудайбергенова Наргуль                     ----сурот,эмгек  мугалим
    5.Кыдырмышев Борон                            -----дене  тарбия  мугалими 
    6.Бабаев Сагатбек                                ----дене  тарбия  мугалими 
    7.Абыкеева Шайкуль                             -----тарых  мугалими
    8.Сазыкулова  Айнагуль Арпабекова      -----География мугалими 
    
     
  3)Мамлекеттик  тил усулдук  бирикмеси:
     1.Акматбекова Бурул                               ----кыргыз  тили  жана  адабияты  мугалими
    2.Табалдиева Айнура Толобаевна                 ----кыргыз  тили  адабияты  мугалими орус кл.
    3.Кульбаева Назира Ерджановна                 ----кыргыз  тили  жана  адабияты  мугалими  орус кл.
    4.Муратова Гулзат Сейитгазиевна             -----кыргыз  тили  жана  адабияты  мугалими  орус  кл.

  4)Гуманитардык  илимдер  усулдук  бирикмеси:
        1.Косумбаева Роза Айтуаровна                -----    орус  тили  жана  адабияты  мугалими
       2.Аксамаев Закир Зайнидинович            -----орус тили  жана  адабияты  мугалими орус класстарында  
       3.Абдибалиева Айгуль Турдалиевна            -----англис тили   мугалими 
       4.Чыныбаева Венера Шаршебавна           ------англис  тили мугалими 
       5.Ногоева Бактыгуль  Кубанычбековна    ----англис  тили  мугалими 
        6.Кичинемолдоева Лола Эсенкановна     ----- орус тили жана адабияты мугалими 
       
5)Башталгыч класстар усулдук  бирикмеси:
           1.Абдразаева Ракыя Асамбековна     
         2.Шаршебаева Чынара  Чолумкановна 
         3.Шаршеналиева Аниса Эсеновна 
         4.Карбозова Майрам 
         5.Турдахунова Ч.Б.
         6.Алмазбекова Н.А
         7.Максат Эльнура 
         8.Болотбек к Айгерим
         9.Жумаева Алтынай 
         10.Назарова А.А
         11.Лютова .О.М
        
         
       


Подстраницы (1): Без названия
ċ
Гулнура Муратбекова,
24 мар. 2021 г., 00:11
Comments